VU-student? Vind de parels in het programma
De Vrije Universiteit Amsterdam en We Are Public willen studenten een divers(er) cultuuraanbod bieden dat ze volledig zelf kunnen ontdekken. Met de We Are Public-pas kun je als student naar alle programma's; wij maakten alvast een kleine selectie van het culturele aanbod in de buurt.
Laat je inspireren en ga op pad!
Speciaal voor VU-studenten
Heb je je giftcard al geactiveerd?
Krijg onbeperkt toegang tot een ultieme selectie voorstellingen, concerten, films, exposities en festivals in Amsterdam en de rest van Nederland.
Wetenschap en meer
Highlights in Amsterdam
Language no problem
Voor een betere wereld
Het hele programma
- Beeldende KunstVrijdag 28 jun. 14:00 tot zondag 8 sep. 20:00
The Place Where I was Condemned to Live
Basma al-SharifDe Appel, Amsterdam - Beeldende KunstDinsdag 2 jul. 10:00 tot zondag 29 sep. 17:00
I challenge you to love me
Diana BlokCobra Museum, Amstelveen - Beeldende KunstZondag 7 jul. 10:00 tot zondag 6 okt. 17:00
ARBOS
Gesine Grundmann, Roman Gysin, Abul Hisham, Milda Lembertaitė, Maria Roosen, Tatiana WolskaLustwarande, Tilburg - Beeldende KunstDonderdag 11 jul. 13:00 tot zondag 22 sep. 17:00
In het vacuüm voelden we lucht
Jonathas de Andrade, Eglė Budvytytė, Sabine Groenewegen, Cristina Lavosi, Total RefusalKunstfort bij Vijfhuizen, Vijfhuizen - Beeldende KunstZaterdag 13 jul. 11:00 tot zondag 27 okt. 17:00
Solo
Rory PilgrimLandhuis Oud-Amelisweerd, Utrecht - Architectuur, Beeldende KunstDonderdag 18 jul. 12:00 tot zondag 29 sep. 17:00
For Women Only
Van Eesteren Museum, Amsterdam - Beeldende KunstWoensdag 21 aug. 10:00 tot zondag 6 okt. 17:00
Lines, Lives and Lies & Off the Timeline
Project Space on the Inside, Amsterdam - Beeldende KunstVrijdag 30 aug. 12:00 tot zondag 13 okt. 18:00
CODE 2024: Deep Nudes and Digital Oblivion
IMPAKT Centrum voor mediacultuur, Utrecht - Beeldende KunstZondag 1 sep. 10:00 tot maandag 30 sep. 18:00
Provence Works
Jeff CowenHuis Marseille, Amsterdam - ArchitectuurVandaag om 13:00
Zomerwandelingen Nieuwe Stad op Zondag: Zuidas 13:00
The Pulse, Amsterdam - MuziekVandaag om 14:00
Gaudeamus 2024 Zondag
Kate Moore, Isabelle Vigier, Annabel Schouten, Jurriaan de Vos, Binkbeats, Ensemble Klang, Emine Bostancı, But What About, HIIIT, BUI-UtrechtTivoliVredenburg, Utrecht - ArchitectuurVandaag om 15:00
Zomerwandelingen Nieuwe Stad op Zondag: Zuidas 15:00
The Pulse, Amsterdam - MuziekVandaag om 15:00
Bakelied
De Observant, Amersfoort - FilmVandaag om 15:00
Caméra D'Afrique
Ferid BoughedirHet Documentaire Paviljoen, Amsterdam - Film, PerformanceVandaag om 15:00
Matters of Being #12
Britt van den Boogaard, Ana Bravo Pérez, Njaay Mame Saliou Assileiii workspace, Den Haag - MuziekVandaag om 15:00
YPF Young Virtuosi serie
Youngjae KimDe Duif, Amsterdam - FilmVandaag om 17:30
Mandabi
Ousmane SembèneHet Documentaire Paviljoen, Amsterdam - FilmVandaag om 18:30
A Woman Under the Influence
John CassavetesLAB111, Amsterdam - FilmVandaag om 18:45
The Red Shoes
Emeric Pressburger, Michael PowellFilmhuis Lumen, Delft - TheaterVandaag om 19:00
The Ego
Anemone Valcke, Verona VerbakelDe Sloot, Amsterdam